KONST / Litografier / Färglitografi 12191311
nr 1219 1311
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Fiskare. Signerad, numrerad 152/260. Motivet: 30x68 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:52:02
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.400 kr